Lærere og assistenter

1. trinn

Rita Borgen - Kontaktlærer 1A
E-post: rita.borgen@osloskolen.no

Joakim Wefald Engebretsen - Kontaktlærer 1B
E-post kommer

Martine Aarnes - Kontaktlærer 1C
E-post: martine.aarnes@osloskolen.no

Nadia Bougrine - Kontaktlærer 1D
E-post: nadia.bougrine@osloskolen.no

Van Funderud - Ressurslærer
E-post: van.funderud@osloskolen.no

Solveig Synnøve Holmby - Ressurslærer
E-post: solveig.holmby@osloskolen.no

Hanna Dahl - Ressurslærer 
E-post kommer

Berit Kiil - Ressurslærer 
E-post: berit.kiil@osloskolen.no 

2. trinn

Bente Engeseth - Kontaktlærer 2A
E-post: bente.engeseth@osloskolen.no

Ida Nordengen Haugen - Kontaktlærer 2B
E-post:  ida.haugen@osloskolen.no

Carina McCourt - Kontaktlærer 2C
E-post: carina.mccourt@osloskolen.no

Amanda Holst - Kontaktlærer 2D
E-post: amanda.holst@osloskolen.no

Sakina Elyachouti - Ressurslærer 
E-post: sakina.elyachouti@osloskolen.no

Helge Holwech - Ressurslærer
E-post: helge.holwech@osloskolen.no

Bendik Befring Brandvold - Ressurslærer
E-post: bendik.brandvold@osloskolen.no

Gard Hustad - Spesialpedagogikk
E-post: gard.hustad@osloskolen.no

3. trinn

 

Ingvild Reiten Frafjord - Kontaktlærer 3A
E-post: ingvild.frafjord@osloskolen.no

Julie Tengelsen - Kontaktlærer 3B
E-post: julie.tengelsen@osloskolen.no

Ingvild Rømmerud - Kontaktlærer 3C
E-post: ingvild.rommerud@osloskolen.no

Marius Nitschke - Kontaktlærer 3D
E-post: marius.nitschke@osloskolen.no

Ida Jahn - Ressurslærer
E-post: ida.jahn@osloskolen.no

Marie Mosdøl - Ressurslærer 
E-post: marie.mosdol@osloskolen.no

Martin Brekka - Ressurslærer 
E-post kommer

Sara Maria Vivanco - Ressurslærer 
E-post kommer

4. trinn

Hanne Strandem - Kontaktlærer 4A
E-post: hanne.strandem@osloskolen.no

Camilla Bjørk - Kontaktlærer 4B
E-post: camilla.bjork@osloskolen.no

Hanne Revdal - Kontaktlærer 4C
E-post: hanne.revdal@osloskolen.no

Ingvill Hole - Kontaktlærer 4D
E-post: ingvill.hole@osloskolen.no

Karen Svendsrud - Ressurslærer 
E-post: karen.svendsrud@osloskolen.no

Inger Therese Austad (IT) - Ressurslærer 
E-post: inger.austad@osloskolen.no

Martha Nyrud Troe - Ressurslærer 
E-post:  martha.troe@osloskolen.no

Ulrikke Dalholt - Ressurslærer 
E-post: ruth.dalholt@osloskolen.no

5. trinn

Ida Marie Haugli - Kontaktlærer 5A
E-post: ida.haugli@osloskolen.no

Fatima Khan - Kontaktlærer 5B
E-post: fatima.khan@osloskolen.no

Anna Eltoft - Faglærer
E-post: anna.eltoft@osloskolen.no

Eirik Firveld - Faglærer 
E-post: eirik.firveld@osloskolen.no

Jorunn Stenødegård - Faglærer
E-post: jorunn.stenodegard@osloskolen.no

6. trinn

Synnøve Foyn-Bjerknes - Kontaktlærer 6A
E-post: synnove.bjerknes@osloskolen.no

Cecilie Nordberg - Kontaktlærer 6A
E-post:
cecilie.nordberg@osloskolen.no

Tobias A. Smith - Kontaktlærer 6B
E-post: tobias.smith@osloskolen.no

Trine Pleym Sandvik - Faglærer
E-post: trine.sandvik@osloskolen.no

Erlend Kristensen - Spesialpedagogikk 
E-post: erlend.kristensen@osloskolen.no

7. trinn

Tarald Jakobsen - Kontaktlærer 7A
E-post: tarald.jakobsen@osloskolen.no

Dag Steinsvik - Kontaktlærer 7B
E-post: dag.steinsvik@osloskolen.no

Ingrid Amundsen - Faglærer
E-post: ingrid.amundsen@osloskolen.no

Julie Damberg - Spesialpedagogikk
E-post:
julie.damberg@osloskolen.no

Alfa og Mottak

Marianne Ruud - Alfa
E-post: marianne.ruud@osloskolen.no

Elsina Tosic Dulbic - Mottak 1
E-post: hannah.weinstock@osloskolen.no

Hannah Christina Weinstock - Mottak 2
E-post: eva.lorentzen@osloskolen.no

Eva Richter Lorentzen - Faglærer
E-post: elsina.dulbic@osloskolen.no

 

 

Sosiallærere

Ellen Alvestad Gyllensten - 1.-4. trinn
ellen.alvestad.gyllensten@ude.oslo.kommune.no

Solveig Melheim - 5.-7. trinn og VK-klassene

solveig.melheim@ude.oslo.kommune.no

Baseledere

Faramarz Almassy (1. trinn)

Line Snekkerhaugen (2. trinn)

Anniken Rønning Eggen (3. trinn)

Kim-Vegar Løvstad (4. trinn)

Miljøterapeut

Dag Skådinn

Skoleassistenter/barne- og ungdomsarbeidere

Celine Josten Frøshaug

Dejan Jeremic

Ewa Brodowska

Jasbir Kaur

Mattias Egeberg

Robin Grov

Rojin Noori Taher Ramazani

Ronak Mohammed Sadon

Tove Kristiansen

Valencia Rodrigues

IKT-ansvarlig

Proservia

I permisjon

Christine Hole 
Daniel Håkensen 
Elisabeth Aarnes-Eidshaug 
Helga Pedersen   
Siri Nybakk