Pedagogisk ansatte

Kontaktlærere

1A - Camilla Bjørk: camilla.bjork@osloskolen.no

1B - Ida Aakre: ida.aakre@osloskolen.no

1C - Hanne Strandem: hanne.strandem@osloskolen.no

1D - Karen Svendsrud: karen.svendsrud@osloskolen.no

2A - Rita Borgen: rita.borgen@osloskolen.no

2B - Joakim Wefald Engebretsen: joakim.engebretsen@osloskolen.no

2C - Helge Holwech: helge.holwech@osloskolen.no

2D - Nadia Bougrine: nadia.bougrine@osloskolen.no

3A - Maiken Kvalsund Kinden: maiken.kinden@osloskolen.no

3B - Ida Nordengen Haugen: ida.haugen@osloskolen.no

3C - Carina McCourt: carina.mccourt@osloskolen.no

3D - Amanda Holst: amanda.holst@osloskolen.no

4A - Trine Pleym Sandviktrine.sandvik@osloskolen.no

4B - Julie Tengelsen: julie.tengelsen@osloskolen.no

4C - Ingvild Rømmerud: ingvild.rommerud@osloskolen.no

4D - Veslemøy Rønnevik: veslemoy.ronnevik@osloskolen.no

5A - Elisabeth Aarnes-Eidshaug: elisabeth.aarnes-eidshaug@osloskolen.no

5B - Anna Eltoft: anna.eltoft@osloskolen.no

5C - Martha Nyrud Troe: martha.troe@osloskolen.no

5D - Ingvill Hole: ingvill.hole@osloskolen.no

6A - Siri Nybakk: siri.nybakk@osloskolen.no

6B - Fatima Khan: fatima.khan@osloskolen.no

7A - Synnøve Foyn-Bjerknes: synnove.bjerknes@osloskolen.no

7A - Cecilie Nordberg: cecilie.nordberg@osloskolen.no

7B - Tarald Rønnes Jakobsen: tarald.jakobsen@osloskolen.no

VK1 - Elsina Tosic Dulbic: elsina.dulbic@osloskolen.no

VK2A - Hannah Christina Weinstock: hannah.weinstock@osloskolen.no

VK2B - Eva Richter Lorentzeneva.lorentzen@osloskolen.no

Faglærere og ressurslærere

Bjørn Jaavall: bjorn.jaavall@osloskolen.no

Caroline Haug Bolstad: caroline.bolstad@osloskolen.no

Dag Steinsvik: dag.steinsvik@osloskolen.no

Eirik Firveld: eirik.firveld@osloskolen.no

Are Daniel S.Håkesen:are.hakensen@osloskolen.no

Henriette Haakonsen: henriette.haakonsen@osloskolen.no

Ingrid Amundsen: ingrid.amundsen@osloskolen.no

Hanne Revdal : hanne.revdal@osloskolen.no

Tobias Lager-Smith: tobias.smith@osloskolen.no

Ida Jahn: ida.jahn@osloskolen.no

Jorunn Stenødegård: jorunn.stenodegard@osloskolen.no

Marianne Ruud: marianne.ruud@osloskolen.no

Marius Nitschke: marius.nitschke@osloskolen.no

Martin Brekka: martin.brekka@osloskolen.no

Natasha Kausar: natasha.kausar@osloskolen.no

Pia Strandem: pia.strandem@osloskolen.no

Rawdah Abdirizak Mahamed: rawdah.mahamed@osloskolen.no

Sakina Elyachouti: sakina.elyachouti@osloskolen.no

Sawera Ibrahim: sawera.ibrahim@osloskolen.no

Van Funderud: van.funderud@osloskolen.no
Bendik Befring Brandvold: bendik.brandvold@osloskolen.no

Spesialpedagoger

Erlend Kristensen: erlend.kristensen@osloskolen.no

Gard Hustad: gard.hustad@osloskolen.no

Julie Damberg: julie.damberg@osloskolen.no

Sara Maria Vivanco: sara.vivanco@osloskolen.no

Ansvarlig for biblioteket:

Berit Kiil: berit.kiil@osloskolen.no 

 

Sosiallærere

Sosiallærer 1.-2. trinn:

Ellen Gyllensten Alvestad
Telefon: 469 15 748
E-post: ellen.alvestad@osloskolen.no 

Sosiallærer 3.-4. trinn og VK-klassene:

Laila Faksvåg-Fleines
Telefon: 457 29 431
E-post: laila.faksvag-fleines@osloskolen.no

Sosiallærer 5.-7. trinn:

Solveig Melheim
Telefon: 469 17 324
E-post: solveig.melheim@osloskolen.no

Baseledere

Faramarz Almassy (1. trinn)

Line Snekkerhaugen (2. trinn)

Anniken Rønning Eggen (3. trinn)

Kim-Vegar Løvstad (4. trinn)

 

Kontaktinformasjon finner dere på sidene til Aktivitetsskolen.

Miljøterapeuter

Dag Skådinn

Marthe Ødegaard

Skoleassistenter/barne- og ungdomsarbeidere

Andrea Rowe

Celine Josten Frøshaug

Dejan Jeremic

Ewa Brodowska

Ida Kilvær

Kine Hagen Hermansen

Mickey Joe

Robin Grov

Rojin Noori Taher Ramazani

Ronak Mohammed Sadon

Tove Kristiansen

Valencia Rodrigues

I permisjon

Ida Marie Haugli    
Marie Mosdøl     
Martine Aarnes     
Solveig Synnøve Holmby
Inger Therese Austad (IT)
Jasbir Kaur