Pedagoger skoleåret 2019/20

1. trinn

Bente Engeseth - Kontaktlærer 1A
E-post: bente.engeseth@osloskolen.no

Inger Tveit - Kontaktlærer 1B
E-post: inger.tveit@osloskolen.no

Carina McCourt - Kontaktlærer 1C
E-post: carina.mccourt@osloskolen.no

Amanda Holst - Kontaktlærer 1D
E-post: amanda.holst@osloskolen.no

Solveig Synnøve Holmby - Ressurslærer 
E-post: solveig.holmby@osloskolen.no

Synnøve Foyn Bjerknes - Ressurslærer 
E-post: synnove.bjerknes@osloskolen.no

Tuva Løhne - Spesialpedagogikk
E-post: tuva.lohne@osloskolen.no

2. trinn

 

Tina Falck - Kontaktlærer 2A
E-post: tina.falck@osloskolen.no

Julie Tengelsen - Kontaktlærer 2B
E-post: julie.tengelsen@osloskolen.no

Ingvild Rømmerud - Kontaktlærer 2C
E-post: ingvild.rommerud@osloskolen.no

Marius Nitschke - Kontaktlærer 2D
E-post: marius.nitschke@osloskolen.no

Van Funderud - Ressurslærer
E-post: van.funderud@osloskolen.no

Ida Jahn - Ressurslærer
E-post: ida.jahn@osloskolen.no

Berit Kiil -Spesialpedagogikk 
E-post: berit.kiil@osloskolen.no 

3. trinn

Hanne Strandem - Kontaktlærer 3A
E-post: hanne.strandem@osloskolen.no

Camilla Bjørk - Kontaktlærer 3B
E-post: camilla.bjork@osloskolen.no

Rita Borgen - Kontaktlærer 3C
E-post: rita.borgen@osloskolen.no

Helge Holwech - Kontaktlærer 3D
E-post: helge.holwech@osloskolen.no

Sakina Elyachouti -  Ressurslærer 
E-post: sakina.elyachouti@osloskolen.no

Ulrikke Dalholt -  Ressurslærer 
E-post: ruth.dalholt@osloskolen.no

Karen Svendsrud -  Faglærer
E-post: karen.svendsrud@osloskolen.no

4. trinn

Siri Nybakk - Kontaktlærer 4A
E-post: siri.nybakk@osloskolen.no

Fatima Khan - Kontaktlærer 4B
E-post: fatima.khan@osloskolen.no

Marie Mosdøl - Ressurslærer 
E-post: marie.mosdol@osloskolen.no

Anna Eltoft - Faglærer
E-post: anna.eltoft@osloskolen.no

5. trinn

Sophia Ibsen Knutsen - Kontaktlærer 5A
E-post:  sophia.knutsen@osloskolen.no

Christine Hole - Kontaktlærer 5B
E-post:  christine.hole@osloskolen.no

Inger Therese Austad (IT) - Ressurslærer 
E-post: inger.austad@osloskolen.no

Martha Nyrud Troe - Faglærer
E-post:  martha.troe@osloskolen.no

Erlend Kristensen - Spesialpedagogikk 
E-post: erlend.kristensen@osloskolen.no

6. trinn

Tarald Jakobsen - Kontaktlærer 6A
E-post: tarald.jakobsen@osloskolen.no

Dag Steinsvik - Kontaktlærer 6B
E-post: dag.steinsvik@osloskolen.no

Ingvill Hole - Faglærer
E-post: ingvill.hole@osloskolen.no

Gard Hustad - Spesialpedagogikk
E-post: gard.hustad@osloskolen.no

7. trinn

Trine Pleym Sandvik - Kontaktlærer 7A
E-post: trine.sandvik@osloskolen.no

Ingrid Amundsen - Kontaktlærer 7B
E-post: ingrid.amundsen@osloskolen.no

Tobias A. Smith - Faglærer
E-post: tobias.smith@osloskolen.no

Eirik Firveld - Faglærer 
E-post: eirik.firveld@osloskolen.no

Jorunn Stenødegård - Faglærer
E-post: jorunn.stenodegard@osloskolen.no

Alfa og Mottak

Marianne Ruud - Alfa
E-post: marianne.ruud@osloskolen.no

Hannah Christina Weinstock - Mottak 1
E-post: hannah.weinstock@osloskolen.no

Eva Richter Lorentzen - Mottak 2
E-post: eva.lorentzen@osloskolen.no

Elsina Tosic Dulbic - Faglærer
E-post: elsina.dulbic@osloskolen.no

 

 

Sosiallærere

Ellen Alvestad Gyllensten - 1.-4. trinn
postmottak@ude.oslo.kommune.no

Solveig Melheim - 5.-7. trinn og VK-klassene

postmottak@ude.oslo.kommune.no

 

NB! Husk å merke e-posten med Hasle skole og riktig navn!

Miljøterapeut

Dag Skådinn

Baseledere

Faramarz Almassy (1. trinn)

Helene Reinli Halvorsen (2. trinn)

Anniken Rønning Eggen (3. trinn)

Kim-Vegar Løvstad (4. trinn)

Skoleassistenter

Celine Josten Frøshaug

Dejan Jeremic

Ewa Broswska

Gerd Inger Moen

Jasbir Kaur

Jiye Lim (Grace)

Karoline B. Helmundsen

Magnus Årskog Larsen

Robin Grov

Rojin Noori Taher Ramazani

Ronak Mohammed Sadon

Tove Kristiansen

IKT-ansvarlig

Proservia

Faglærere på flere trinn

Berit Kiil - bibliotek

Jorunn Stenødegård - K&H

Karen Svendsrud - musikk

Martha Nyrud Troe - M&H

I permisjon

Cecilie Nordberg 
Elisabeth Aarnes-Eidshaug 
Helga Pedersen 
Ida Marie Haugli 
Ida Nordengen Haugen 
Julie Damberg 
Nadia Bougrine
Torje Murtnes