Ledelse og administrasjon

Assisterende rektor Kristine Ødegaard Ottersen
Ansvalig 3.-4. trinn

E-post: kristine.ottersen@osloskolen.no 

Undervisningsinspektør
Ansvarlig 1.-2. trinn
Kauser Naz Hussain
E-post: kauser.hussain@osloskolen.no

Undervisningsinspektør
Ansvarlig 5.trinn
Birthe Myklatun Jøssang
E-post: birthe.jossang@osloskolen.no

Undervisningsinspektør
Ansvarlig 6.-7.trinn
Håkon Marius Nielsen
E-post: hakon.nielsen@osloskolen.no

Avdelingsleder administrasjon
Knut Lampe
Telefon: 977 63 269
E-post: knut.lampe@osloskolen.no 

Avdelingsleder Aktivitetskolen

Connie Steen
Telefon: 941 72 386
E-post: connie.steen@osloskolen.no

Sosiallærer 1.-2. trinn:

Ellen Gyllensten Alvestad
Telefon: 469 15 748
E-post: ellen.alvestad@osloskolen.no 

Sosiallærer 3.-4. trinn og VK-klassene:

Laila Faksvåg-Fleines
Telefon: 457 29 431
E-post: laila.faksvag-fleines@osloskolen.no

Sosiallærer 5.-7. trinn:

Solveig Melheim
Telefon: 469 17 324
E-post: solveig.melheim@osloskolen.no 

IKT-ansvarlig

Mohamed Laaouar
Telefon: 458 71 669
E-post: mohamed.laaouar@osloskolen.no 

Førstekonsulent

Mariam Khanum
E-post: mariam.khanum@osloskolen.no 

Sekretær og vikarinnkaller

June Kristiansen
E-post: june.kristiansen@osloskolen.no 

Driftsleder

Espen Pedersen
Telefon: 948 42 611
E-post: espen.pedersen@osloskolen.no